Sugedo Kita > Slidės/Snieglentės > Dvirida

UAB Dvirida

Dvirida
Adresas:
Stoties g. 42 , Panevėžys
Kontaktai:
Telefonas: 8-45 58 18 83
El-paštas:  info[eta]dvirida.lt
http://www.dviratisplius.lt
Žemėlapis:
Patalpinta:  2012-12-02
Peržiūrėjo: 2517
Reitingas: 0 Balsavo: 0
Įvertink

Žiemos sporto fanams siūlome ne tik įsigyti žiemos inventorių, bet ir patikėti jį profesionaliems dviračių ir slidžių remonto meistrams.

Dviratis plius parduotuvėse dirba tik kvalifikuoti ir nuolat apmokomi slidžių bei snieglenčių remonto meistrai. Apmokymai vyksta bendradarbiaujant su žiemos inventoriaus gamintojais, kurių produkciją siūlome visose Dviratis plius parduotuvėse. Profesionalios darbuotojų konsultacijos slidžių ar snieglenčių priežiūros klausimais, profesionalus paruošimas ir remontas- tai viskas, ko reikia, kad Jūsų žiemos sporto inventorius tarnautų ilgai, o slidės ir snieglentės slystų sklandžiai.

Patikėkite slidžių bei snieglenčių paruošimo ir remonto darbus profesionalams – Jums beliks mėgautis manevringu ir greitesniu slydimu!
Telefonas
Telefonas:
8-45 58 18 83
El-paštas
El-paštas:
info[eta]dvirida.lt
Miestas
Miestas:
Panevėžys
El-paštas
Tinklapis:
http://www.dviratisplius.lt
Kaip rasti?
Adresas:
Stoties g. 42
Panevėžys,
Papildoma informacija:
(Patalpino: )

Dvirida - Panevėžyje
. Remontas, taisymas
Sugedo Kita Slidės/Snieglentės . Meistrai kurie taiso Kita Slidės/Snieglentės . Jei sugedo Kita Slidės/Snieglentės - ieškok meistrų portale Sugedo.com - Rasite meistrus kurie taiso Kita Slidės/Snieglentės . Naudokitės gedimų paieška jei norite sužinoti daugiau apie Kita Slidės/Snieglentės . Spauskite čia: Sugedo Kita Slidės/Snieglentės