Sugedo Automobilio > Ratai/Padangos > Autoservisas

Autoservisas

Autoservisas
Autoservisas
Automobilių remontas, plovykla
Adresas:
Žalgirio g. 119, Vilnius
Kontaktai:
Telefonas: +37060433721
El-paštas:  Nežinoma
www.padangu-montavimas.lt
Žemėlapis:
Patalpinta:  2009-10-14
Peržiūrėjo: 2094
Reitingas: 0 Balsavo: 0
Įvertink

Automobilių remontas, plovykla

Įvairaus dydžio ir tipo padangų montavimas. Atliekamas įvairus padangų remontas. Prekiaujame naujomis ir dėvėtomis padangomis.

Įvairaus tipo, visų markių automobilių važiuoklių taisymas. Parenkame detales, konsultuojamės su klientu dėl atliekamų darbų būtinybes ir ekonominio pagrįstumo, randame optimaliausią sprendimą.

Įvairaus tipo, visų markių automobilių stabdžių remontas. Parenkame detales, restauruojame stabdžių suportus ir kitas reikalingas detales, konsultuojamės su klientu dėl atliekamų darbų būtinybes ir ekonominio pagrįstumo, randame optimaliausią sprendimą.

Įvairaus tipo, visų markių automobilių išmetimo sistemos, duslintuvų remontas.

Išmetimo sistemos detales, ar visą duslintuvą keičiame tik esant reikalui, kai nebegalima ar netikslinga taisyti, virinti, atlikti kitus remonto darbus.

Ilgametė patirtis ir profesionalaus meistro darbas leidžia ir seną išmetimo sistemą nebrangiai sutvarkyti taip, kad ji dar ilgai tarnaus nepakeista.

Įvairaus tipo, visų markių automobilių elektronikos ir elektros remontas. ABS, ESP, TCS ir kitų elektronikos sistemų remontas, kompiuterinė automobilio parametrų diagnostika.

Smulkesnius darbus atliekame patys, kitus darbus atliekame kartu su verslo partneriais, kurie specializuojasi elektros ir elektronikos srityje. Konsultuojamės su klientu dėl atliekamų darbų būtinybes ir ekonominio pagrįstumo, reikiamos kokybės, randame optimaliausią sprendimą.

Ir kitos paslaugos
Darbo laikas:
I - V 8.00 - 22.00
VI - VII 8.00 - 22.00 (prieš atvykstant susisiekti nurodytu telefonu)
Telefonas
Telefonas:
+37060433721
El-paštas
El-paštas:
Nežinoma
Miestas
Miestas:
Vilnius
El-paštas
Tinklapis:
www.padangu-montavimas.lt
Kaip rasti?
Adresas:
Žalgirio g. 119
Vilnius,
Papildoma informacija:
šalia Žalgirio ligoninės

Autoservisas - Automobilių remontas, plovykla Vilniuje
Automobilių remontas, plovykla. Remontas, taisymas
Sugedo Automobilio Ratai/Padangos . Meistrai kurie taiso Automobilio Ratai/Padangos . Jei sugedo Automobilio Ratai/Padangos - ieškok meistrų portale Sugedo.com - Rasite meistrus kurie taiso Automobilio Ratai/Padangos . Naudokitės gedimų paieška jei norite sužinoti daugiau apie Automobilio Ratai/Padangos . Spauskite čia: Sugedo Automobilio Ratai/Padangos