Sugedo Buitinė technika > Audio technika > AG Service

UAB AG Service

AG Service
AG Service
Vaizdo ir garso technikos servisas
Adresas:
R.Kalantos g. 32, Kaunas
Kontaktai:
Telefonas: 330187
El-paštas:  eimundas.maciulis[eta]agservice.lt
www.agservice.lt
Žemėlapis:
Patalpinta:  2009-09-23
Peržiūrėjo: 4894
Reitingas: 0 Balsavo: 0
Įvertink

Vaizdo ir garso technikos servisas

Vienas didžiausių audio ir video technikos serviso centrų Lietuvoje. Sudarytos aukščiausio partnerystės lygmens sutartys su didžiausiais audio ir video technikos gamintojais. Įmonė turi nuosavus audio ir video technikos serviso centrus Kaune, Vilniuje, Mažeikiuose ir Šiauliuose. Technikos garantinis servisas atliekamas pagal tiesioginių serviso kontraktų su gamintojais reikalavimus ir sąlygas. Įmonės specialsitai yra mokomi, atestuojami, jiems suteikiami sertifikatai. Įmonė kontroliuoja paslaugų kokybę ir siekia suteikti patikimas paslagas klientams.

Įmonė atlieka audio technikos remontą. Remontuojami audio CD grotuvai, MP3 grotuvai, audio minicentrai, stiprintuvai, garsiakalbiai. Remontus atlieka patyrę ir sertifikuoti specialistai, kurie žinių semiasi iš užsienio gamintojų.

„AG Service” siekdama plėsti paslaugų asortimentą, namų vartotojams siūlo vaizdo ir garso technikos pastatymo arba pakabinimo ant sienos, sujungimo ir suderinimo paslaugas klientų namuose. Paslauga bus teikiama Vilniaus ir Kauno miestuose. Neretai klientams, įsigijusiems naują ir sudėtingesnį LCD televiziorių, yra sudėtinga jį suderinti analoginių arba skaitmenių DVB-T/DVB-C transliacijų priėmimui. Dar daugiau problemų gali iškilti norint patiems pasikabinti televizorių ant sienos. Visas šias klientų problemas padės išspręsti „AG Service” meistrai atvykę į kliento namus. Meistą į namus užsakyti galima nemokamu numeriu 8-800 -77577.

Remontuojama automobilinė garso technika: garso stiprintuvai, CD ir DVD grotuvai, magnetolos.

Įmonės sukaupta patirtis gaminat ir remontuojant asmeniius kompiuterius per penkerius veiklos metus. IT specialistai atliks apžiūrą, patikrą, atnaujinimą, o jei reikia remontą jūsų asmeniniam kompiuteriui.

Atlieka asmeninių kompiuterių pilną aptarnavimą. Aptarnaujami I-TECH ir TOPO prekiniais ženklais kompiuteriai.
Telefonas
Telefonas:
330187
El-paštas
El-paštas:
eimundas.maciulis[eta]agservice.lt
Miestas
Miestas:
Kaunas
El-paštas
Tinklapis:
www.agservice.lt
Kaip rasti?
Adresas:
R.Kalantos g. 32
Kaunas,
Papildoma informacija:
Dėl papildomos ar kontaktinės informacijos kreipkitės telefonu.

AG Service - Vaizdo ir garso technikos servisas Kaune
Vaizdo ir garso technikos servisas. Remontas, taisymas
Sugedo Buitinė technika Audio technika . Meistrai kurie taiso Buitinė technika Audio technika . Jei sugedo Buitinė technika Audio technika - ieškok meistrų portale Sugedo.com - Rasite meistrus kurie taiso Buitinė technika Audio technika . Naudokitės gedimų paieška jei norite sužinoti daugiau apie Buitinė technika Audio technika . Spauskite čia: Sugedo Buitinė technika Audio technika