Sugedo Nekilnojamas turtas > Langai/Durys > Stradivarijai

UAB Stradivarijai

Stradivarijai
Stradivarijai
Vidaus durys
Adresas:
J.Baltrušaičio g. 9, Vilnius
Kontaktai:
Telefonas: 8 5 2303530
El-paštas:  info[eta]aigiptodurys.lt
www.aigiptodurys.lt
Žemėlapis:
Patalpinta:  2009-07-22
Peržiūrėjo: 3860
Reitingas: 5 Balsavo: 1
Įvertink

Vidaus durys

AIGIPTO DURYS – tai, ko reikia ieškantiesiems šių savybių. Faneruotas vidaus duris Ukmergėje gaminanti UAB „Stradivarijai“ (juridinis pavadinimas nuo 2008 09 01) klientams gali pasiūlyti didžiausią asortimentą ir nepriekaištingą kokybę. Lietuvos durų gamintojų rinkoje esame viena iš pirmaujančių bendrovių, todėl mūsų tikslas – patenkinti patikimumą, stabilumą, ilgaamžiškumą ir jaukumą vertinančių pirkėjų poreikius.
Jūsų butams, kambariams, įstaigoms ir biurams galime pasiūlyti duris, atitinkančias skirtingiausius skonius ir pateisinančias lūkesčius dėl kokybės. Jums tereiks išsirinkti pagal poreikius ir susiplanuotą interjero visumą, nes mūsų gaminių sąraše – dažytos, stiklintos, aklinos, filinginės (įsprūdinės), vienvėrės, dvivėrės, lygiabriaunės durys, taip pat – durys su užlaida (užlaidinės) ir viršlangiu (viršduriu). Gaminame 40 skirtingų faneruotų vidinių durų modelių, tačiau esame pasiruošę įgyvendinti jūsų norus kurdami ne tik juos, bet ir nestandartines vidaus duris. Viena iš įmonės veiklos sričių – durų projektavimas, taigi, pasitelkę individualius užsakovo eskizus, įmonės darbuotojai suprojektuos jo pageidaujamo dizaino bei matmenų duris.
Telefonas
Telefonas:
8 5 2303530
El-paštas
El-paštas:
info[eta]aigiptodurys.lt
Miestas
Miestas:
Vilnius
El-paštas
Tinklapis:
www.aigiptodurys.lt
Kaip rasti?
Adresas:
J.Baltrušaičio g. 9
Vilnius,
Papildoma informacija:
Dėl papildomos ar kontaktinės informacijos kreipkitės telefonu.

Stradivarijai - Vidaus durys Vilniuje
Vidaus durys. Remontas, taisymas
Sugedo Nekilnojamas turtas Langai/Durys . Meistrai kurie taiso Nekilnojamas turtas Langai/Durys . Jei sugedo Nekilnojamas turtas Langai/Durys - ieškok meistrų portale Sugedo.com - Rasite meistrus kurie taiso Nekilnojamas turtas Langai/Durys . Naudokitės gedimų paieška jei norite sužinoti daugiau apie Nekilnojamas turtas Langai/Durys . Spauskite čia: Sugedo Nekilnojamas turtas Langai/Durys